SG Újezd nad Lesy – SG Lokáda 1:8 (1:2)

08.10.2024 17:00

Vlastně za to mohou Předy a Bury, kteří nás „donutili“ v anketě hlasovat, jestli do Újezda pojedeme. Minule jsme tam dorazili v devíti lidech a odjížděli s debaklem 11:3. Letos jsme se sešli v jedenácti a bylo to znát, přestože nemožnost střídat hrozila po celý zápas odstoupením některého z hráčů. Naštěstí se tak nestalo a osa Bureš – M.Krimlák – Předota – Marčík spolu s rychlíky eŠem Peckou, střelcem Tomem Krimlákem a dalšími po poločase excelovala. Až na zaváhání po rohu v 5. minutě fungovala spolehlivě i obrana s jistým Michalem Srbem, který se přesunul při absenci Standy Pariška z útoku do branky. Omlazený domácí tým tak musel zkousnout vysokou porážku a my jsme ukázali, že nic není předem ztracené

Sestava: Srb, Freisler, Bureš, M.Krimlák, Klacián, T.Krimlák, L.Černý, Předota, Marčík, Pecka, R.Černý,  trenér Jan "Fršta" Holčák

Góly: 4x T.Krimlák, Bureš, Pecka, Předota, Marčík